Orlov

Neláká vás pobyt u moře a dáváte přednost nádherné české krajině? Rádi se touláte po lese a podnikáte pěší túry? V tajuplné a nedotčené přírodě, kterou se mohou pyšnit Střední Brdy, si s celou rodinou či blízkými přáteli užijete víkend nebo dovolenou přesně podle svých představ. 

Výlety pěšky i na kolech

Orlov, který naleznete v podhůří samého středu Brd, je hostům k dispozici celoročně. Během vašich toulek nebo výletů na kolech se s brdskými hvozdy můžete blíže seznámit a také se dozvědět řadu zajímavých informací o původu naší osady. 

Z našeho penzionu lze „vyrážet“ na kratší procházky, ale i dobrodružné výlety. Osada je celoročně rájem pro všechny vyznavače pěší turistiky nebo cykloturistiky – a v zimě k nám rádi zavítají vášniví běžkaři. Brdy a místní lesy jsou navíc ideálním místem i pro houbaře a sběrače lesních plodin. Příjemný pobyt si mohou příznivci houbaření užít hlavně v podzimních měsících. Ve smrčinách brdských lesů najdete třeba oblíbené hřiby hnědé, smrkové nebo žlutomasé a pod břízami se daří především kozákům nebo křemenáčům.