Báječná dovolená v

Penzionu Orlov - ubytování v selském stylu

Objevte klid v nádherné přírodě hlubokých lesů CHKO Brdy, čistých potoků, vodních nádrží. Navštivte zříceniny hradů a užijte si daleké výhledy z nejvyšších vrcholů středních Čech. 


Kapacita penzionu je celkem 47 lůžek ve 12 pokojích, snídaně jsou podávány v jídelně penzionu. Pokud se ubytujete v apartmánech penzionu, je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň, v níž si můžete vařit sami. Pro všechny hosty je útočištěm jídelna s krbem. Krásný letní večer můžete pro změnu strávit posezením na venkovní terase s grilem. Ubytování nabízí i možnost stravování v sousedící restauraci Orlov s letní terasou, kde je možné zajistit v případě zájmu večeře.

 

Poskytujeme celoroční ubytování, a v každém ročním období je na co se těšit. Nevšední pobyt u nás se bude líbit jak Vám, tak i Vašim dětem a přátelům. Přijet k nám můžete na prodloužený víkend nebo delší dovolenou za zvýhodněnou cenu. Přijeďte nás navštívit, uvidíte a sami se přesvědčíte. Chcete-li vědět víc, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – rádi Vám podáme jakoukoliv informaci.